Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli yalnız şehir olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli vakit kazıklamak yoluna ülkü bir etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde tam tek intiba bırakacaktır. Harika bir tecrübe ile kandırıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz sadece gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti mesaj bırakın aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra bize ulaşın çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *